naptár
2 találat a(z) "Infotér Foci Torna" cimkére.

A második Infotér Foci Torna eredményei és képei

2013. június. 12. 12:44
Az Informatika a Társadalomért Egyesület 2013. június 8-án a Fáy utcai Vasas pályán immár második alkalommal rendezett foci tornát és családi napot az információs társadalommal, informatikával foglalkozó állami, vállalati és civil szereplőknek. A rendezvényre 14 csapat regisztrált, a hagyományosan jó hangulatú és sportszerű tornát a Magyar Telekom csapata nyerte meg, második helyezett a NISZ Zrt., harmadik a Szombathely MJV Önkormányzatának csapata lett. A torna...

Az első Infotér Foci Torna képei

2012. június. 20. 14:05
Az Informatika a Társadalomért Egyesület 2012. június 16-án a Fáy utcai Vasas pályán foci tornát és családi napot szervezett az információs társadalommal, informatikával foglalkozó állami, vállalati és civil szereplőknek. A rendezvényre 16 csapat regisztrált, a jó hangulatú és sportszerű tornát az Interface Kft. nyerte meg, második helyezett a Magyar Telekom, harmadik a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium csapata lett. A torna gólkirálya Németh Gábor...